Zakup mieszkania to niewątpliwie jedna z poważniejszych decyzji życiowych. Zastanawiamy się nad ceną, metrażem, standardem i rozpatrujemy lokalizację, w której będziemy mieszkać.

Jednym z miejsc, które od samego początku uwzględnia te czynniki jest nowe Osiedle Perłowe w znanej nam i przyjaznej okolicy w Czarnowąsach przy ul. Podkowińskiego. Obecnie powstaje tam ostatni z trzech apartamentowców. O wyjątkowej realizacji inwestycji w Czarnowąsach mówi dyrektorka projektu, Marzena Kucharska.

Dlaczego warto kupić te wyjątkowe mieszkania?

Osiedle Perłowe powstaje z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie tak blisko centrum. Zostało zaprojektowane z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Będzie się składało z trzech apartamentowców trzypiętrowych, jednoklatkowych, z nowoczesnymi windami. Szeroki wybór mieszkań 2-, 3-, 4-pokojowych z dużymi ogrodami, balkonami i tarasami daje możliwość wyboru idealnego mieszkania, a ich funkcjonalny rozkład sprawia, że są to przyjazne mieszkania zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i singli ceniących sobie spokój i bliskość natury. Dodatkowo do każdego mieszkania przynależeć będzie piwnica i wygodne miejsce parkingowe przed budynkiem. Ukończone zostały już dwa apartamentowce, a obecnie realizujemy ostatni z trzech. Zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

Troska o detale

Apartamentowiec budowany jest przy zastosowaniu najlepszych współczesnych materiałów, aby zapewnić najwyższy poziom ciszy i komfortu, budynki są jednoklatkowe z ograniczoną liczbą mieszkań – tylko cztery na piętrze. Każdy budynek wyposażony jest w nowoczesną energooszczędną windę obsługującą każdy poziom. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie mieszkania dostępne są zarówno dla osób niepełnosprawnych, starszych, jak i matek z wózkami. Dodatkowo na poziomie -1 do dyspozycji mieszkańców jest rowerownia i wózkownia, a do każdego mieszkania przynależy przestronna piwnica.

Sprawdzone rozwiązania umożliwiające minimalizację kosztów utrzymania mieszkania

Elektrownia Opole zapewnia kompleksowe ogrzewanie i ciepłą wodę. Dodatkowo zastosowany w każdym mieszkaniu system mieszkaniowej stacji wymiennikowej umożliwi indywidualne sterowanie centralnym ogrzewaniem dzięki programatorowi temperatury. Całość wzbogaca indywidualne opomiarowanie każdego mieszkania. Ciepłe ściany z warstwą ocieplenia zapewniają wyższą niż normatywną izolacyjność termiczną. Energooszczędne okna z wbudowanymi roletami starowanymi elektronicznie nie tylko maksymalnie doświetlają wnętrza, ale również zachowują wysokie parametry izolacyjne.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie mieszkaniami na Osiedlu Perłowym uruchomiliśmy realizację kolejnego budynku, C. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na bezpłatne prezentacje mieszkań oraz do biura sprzedaży dewelopera, które mieści się w Galerii CERPOL w Opolu na ul. Światowida 6a, I p. (w pobliżu całodobowego Tesco).

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.osiedleperlowe.pl oraz pod numerem telefonu: 722 006 632.

Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze