Znamy już kandydatów startujących w najbliższych wyborach samorządowych w gminie Ozimek. O tym, kto ostatecznie pojawi się w miejscowym samorządzie mieszkańcy zadecydują 21 października.

O fotel burmistrza powalczy 6. kandydatów:

  1. Kewin Adamczyk (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  2. Aleksandra Bartnicka-Szewczyk (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)
  3. Ryszard Gajda (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  4. Józef Juros (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  5. Krzysztof Kleszcz (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  6. Jan Labus (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)

Do Rady Miejskiej zgłosiło się 76 kandydatów:

Okręg 1 (miasto Ozimek, ulice: Lipowa, ks. Jana Dzierżona, Opolska, Plac Europejski, Powstańców Śląskich, Romana Dmowskiego)

  • Adriana Kaźmieruk (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Norbert Kadela (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Mateusz Sałek (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Ryszard Koźlik (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)
  • Arkadiusz Banik (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Katarzyna Brylczak (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 2 (miasto Ozimek, ulice: Adama Mickiewicza, Częstochowska, księdza Kałuży)

  • Piotr Bąk (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Krystyna Parczyńska (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Aleksander Pawłowski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Adam Wróbel (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Paulina Musiał (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Beata Cierpek (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 3 (miasto Ozimek, ulice: 1 Maja, 8 Marca, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Mikołaja Kopernika, Plac Wolności, Sportowa, Szpitalna)

  • Ryszard Gajda (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Przemysław Piekarz (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Andrzej Berbelicki (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Julia Klitza (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Aldona Koczur (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Szymon Stonoga (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 4 (miasto Ozimek, ulice: Cmentarna, gen. Władysława Sikorskiego – z wyjątkiem numerów 8, 33, 35, 37)

  • Marceli Biskup (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Grzegorz Filipek (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Dorota Cieśla (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Krzysztof Matuszak (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Wojciech Łysiak (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Łukasz Szewczyk (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 5 (miasto Ozimek, ulice: Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego)

  • Jan Strzałkowski (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Maria Bejm (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Kewin Adamczyk (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Zygmunt Olbryt (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Dariusz Bigas (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Aleksandra Mielnik (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 6 (miasto Ozimek, ulice: Bukowa, Dębowa, gen. Władysława Sikorskiego – numery 8, 33, 35, 37, Jesionowa, Leśna, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Wyzwolenia)

  • Janusz Pędzik (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Tomasz Bartczak (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Marek Musiał (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Urszula Musiał (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Aleksandra Bartnicka-Szewczyk (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 7 (sołectwo Nowa Schodnia)

  • Elżbieta Knapik (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Tomasz Biskup (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Marcin Chałupka (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Leszek Jaremko (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Anetta Waligórska (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 8 (sołectwo Krasiejów, ulice: Brzeziny, Dębowa, Dolna, Kolejowa, Ks. Maksymiliana Senfta, Młyńska, Myślinka, Niwki, Piaskowa, Pustki, Rzeczna, Sosnowa, Św. Floriana, Wrzosowa, Zamoście)

  • Henryk Libera (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Marcin Golomb (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Czesław Adamczyk (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Jan Polaczek (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)
  • Zygmunt Wystrach (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)

Okręg 9 (sołectwo Krasiejów, ulice: 1 Maja, Boczna, Brzozowa, Cegielniana, Krótka, Nowa, Ogrodowa, Osiedlowa, Polna, Psie Pole, Robotnicza, Słoneczna, Spacerowa, Sporacka, Szkolna, Torowa, Zielona)

  • Andrzej Staś (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Sonia Pytel (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Jolanta Podkowa (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)
  • Tadeusz Markulak (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)

Okręg 10 (sołectwo Krzyżowa Dolina)

  • Andrzej Korzeniec (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Katarzyna Oszańca (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Bernard Sklorz (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)

Okręg 11 (sołectwa: Schodnia, Pustków)

  • Agnieszka Machnik (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Ewelina Pielorz (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Marek Elis (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)
  • Ginter Wieszołek (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)

Okręg 12 (sołectwo Szczedrzyk)

  • Wojciech Szewczyk (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Kazimierz Udolf (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)
  • Mirosław Wieszołek (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Jolanta Szyporta (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Grzegorz Wiench (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Okręg 13 (sołectwa: Antoniów, Jedlice)

  • Aldona Góźdź (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Rafał Kurda (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)
  • Andrzej Rybak (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Marcin Kowalewski (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Andrzej Grys (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)

Okręg 14 (sołectwa: Dylaki, Biestrzynnik)

  • Adam Bochenek (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Joanna Kuczera (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Norbert Kupka (Komitet Wyborczy Wyborców Mniejszość Niemiecka)
  • Barbara Starzycka (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)

Okręg 15 (sołectwa: Grodziec, Chobie, Mnichus)

  • Krzysztof Kleszcz (Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Kleszcza)
  • Krzysztof Adamiec (Komitet Wyborczy Wyborców Ryszarda Jana Gajdy – Przyjazna Gmina Ozimek)
  • Mariusz Górski (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość)
  • Bronisław Łupak (Komitet Wyborczy Wyborców Józefa Tomasza Jurosa)
  • Katarzyna Wrzeciono-Marcinków (Komitet Wyborczy Wyborców Jan Labus)
  • Zbigniew Waligórski (Komitet Wyborczy Wyborców Aleksandra Bartnicka-Szewczyk)

Dla wyborców z gminy Ozimek przygotowano 15 obwodów głosowania:

  1. W Domu Kultury w Ozimku (ul. Ks. Kałuży 4) dla mieszkańców Ozimka, ulice: Adama Mickiewicza, Częstochowska, Ks. Kałuży;
  2. W Przedszkolu Publicznym nr 4 w Ozimku (ul. Romana Dmowskiego 1) dla mieszkańców ulic: Lipowa, ks. Jana Dzierżona, Opolska, Plac Europejski, Powstańców Śląskich, Romana Dmowskiego w Ozimku;
  3. W Zespole Szkół w Ozimku (ul. Częstochowska 24) dla mieszkańców miasta, ulice: Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego;
  4. W Żłobku Samorządowym w Ozimku (ul. Ks. Kałuży 15), gdzie zagłosują mieszkańcy miasta z ulic: 1 Maja, 8 Marca, Krótka, Krzywa, Kwiatowa, Mikołaja Kopernika, Plac Wolności, Sportowa, Szpitalna.
  5. W szkole podstawowej nr 3 w Ozimku (ul. Janusza Korczaka 12), w granicach którego znajdują się ulice: Bukowa, Cmentarna, Dębowa, gen. Władysława Sikorskiego, Jesionowa, Leśna, Modrzewiowa, Sosnowa, Świerkowa, Wyzwolenia w Ozimku;
  6. W szkole podstawowej nr 2 w Ozimku (ul. Daniecka 12a) dla mieszkańców sołectwa Nowa Schodnia;
  7. W szkole podstawowej w Antoniowie (ul. Powstańców Śląskich 17), w granicach którego znajdują się sołectwa Antoniów i Jedlice;
  8. W świetlicy wiejskiej w Biestrzynniku (ul. Ozimska 18) dla mieszkańców sołectwa Biestrzynnik;
  9. W szkole podstawowej w Dylakach (ul. Szkolna 5), gdzie zagłosują mieszkańcy sołectwa Dylaki;
  10. W świetlicy wiejskiej w Grodźcu (ul. Częstochowska 115a) dla mieszkańców sołectw: Grodziec, Chobie i Mnichus;
  11. W szkole podstawowej w Krasiejowie (ul. Szkolna 5) dla mieszkańców Krasiejowa;
  12. W budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Schodnii (ul. Ks. Piotra Gołąba 19) dla mieszkańców sołectwa Schodnia;
  13. W świetlicy wiejskiej w Szczedrzyku (ul. 1 Maja 9), gdzie zagłosują mieszkańcy sołectwa Szczedrzyk;
  14. W budynku byłej szkoły podstawowej w Pustkowie (ul. Ozimska 11a), w granicach którego znajduje się sołectwo Pustków;
  15. W świetlicy wiejskiej w Krzyżowej Dolinie (ul. Powstańców Śląskich 29) dla mieszkańców Krzyżowej Doliny.

Dodatkowy obwód utworzono dla pacjentów EMC Instytutu Medycznego S.A. Szpitala św. Rocha w Ozimku.

Udostępnij:

O Autorze

Wyłączono komentarze

SZANOWNI PAŃSTWO

Od 25 maja br. w Polsce obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie ich swobodnego przepływu oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Na naszym portalu używamy np. plików cookies (stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu Opowiecie.info i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych serwisu Opowiecie.info). Zgodnie z RODO dane osobowe to wszystkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej (w tym imię i nazwisko, czy adres zamieszkania, adres e-mail, czy adres IP, zapisywane w plikach cookies). Administratorem danych osobowych, pozyskiwanych przez portal informacyjny WWW.OPOWIECIE.INFO jest OPOWIECIE.INFO Joanna Kołodziej, ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki NIP: 7541544353, REGON: 381405173.

Zapewniamy, że wszelkie pozyskiwane dane przez portal informacyjny Opowiecie.info lub przez naszych zaufanych partnerów przetwarzamy tylko w zakresie, na jaki zezwala RODO:
– gdy jest to niezbędne do zawarcia lub wykonania umowy;
– gdy wynika to z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, np. w celu zapewnienia bezpieczeństwa usługi;
– gdy posiadamy dobrowolna zgodę użytkownika.
Odbywać się to będzie zawsze na podstawach prawnych, dopuszczalnych przez RODO.

Dane osobowe będą przetwarzane przez administratora – Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 mogą zostać przekazane przez administratora zaufanym partnerom, którzy będą mogli je przetwarzać wyłącznie we wskazanym celu i zakresie. Zgodnie z RODO każdy z Państwa kto udzielił lub udzieli nam zgody na przetwarzanie danych osobowych, może ją w każdej chwili wycofać. Przysługuje Państwu także prawo żądania dostępu do nich, ich sprostowania lub usunięcia, prawo do ich przeniesienia, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego – GIODO.

W związku z pełnieniem obowiązków administratora Państwa danych osobowych stosujemy zabezpieczenia oraz procedury pomagające w bezpiecznym przetwarzaniu danych, miedzy innymi: witryna i wszystkie aplikacje internetowe korzystają z bezpiecznego protokołu zabezpieczonego certyfikatem SSL.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych przez Blacharstwo Samochodowe Import Export Łukasz Kołodziej z siedzibą w Dobrzeniu Wielkim (zwane dalej Właścicielem), ul. Sokołów 3, 46-081 Dobrzeń Wielki, NIP: 754-13-75-270, REGON: 531127643 oraz naszych zaufanych partnerów, co związane jest z korzystaniem z treści na portalu WWW.OPOWIECIE.INFO, w celach marketingowych, analitycznych, w tym na ich przetwarzanie w plikach cookies i podobnych.  Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych jest dobrowolne.

Polityka prywatności   Polityka cookies