To już V edycja Ogólnopolskiego Konkursu i programu certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Zgłoszenia w tegorocznej edycji konkursu można wysyłać do 22 czerwca.

„Przedsiębiorstwo Przyszłości” to ogólnopolski konkurs, w którym certyfikuje się firmy cechujące się nowoczesnością, innowacyjnością i nowatorskim podejściem do prowadzenia biznesu. Od 2013 roku prestiżowe certyfikaty „Przedsiębiorstwo Przyszłości” zdobywają corocznie liderzy rynku firmy, które osiągnęły sukces dlatego, że są otwarte na wiedzę, kreatywne, inwestują w swoich pracowników, rozumieją, jak ważne jest ciągłe podnoszenie kompetencji i nowoczesne zarządzanie kapitałem ludzkim.

Do konkursu może przystąpić każda zainteresowana firma. Zdobywców certyfikatu wyłania specjalna komisja, w której zasiadają profesorowie i doktorzy renomowanych polskich uczelni, m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego i Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Wyniki tegorocznej, V edycji Konkursu Przedsiębiorstwo Przyszłości ogłosimy we wrześniu 2018 roku podczas Gali Finałowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

W konkursie przyznawane będą certyfikaty i wyróżnienia dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. Więcej informacji na stronie. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie do biura organizatora zgłoszenia konkursowego w terminie do 22 czerwca 2018 roku. Zgłoszenie dostępne na stronie.

Kontakt z organizatorem pod numerem telefonu +48 32 747 26 03 lub kom. 607 035 169.

Udostępnij:

O Autorze

fotoreporter

Wyłączono komentarze