W styczniu 2018 roku Spółka ELKOM rozpoczęła nową inwestycję budowlaną pn. „Cztery budynki mieszkalne jednorodzinne dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej z wbudowanym garażem”.

Inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana jest w Dobrzeniu Wielkim przy ul. Irysowej w pobliżu Osiedla „Energetyk”. Budynki powstają z dala od miejskiego zgiełku, jednak w bardzo dobrej lokalizacji – centrum Dobrzenia Wielkiego. W niedalekiej okolicy znajduje się szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia z dyżurującą karetką pogotowia, Urząd Gminy, a także wiele sklepów oraz restauracje.

W I etapie inwestycji powstaną cztery budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. Każdy budynek będzie się składać z dwóch segmentów tj.:

– segmentu większego o pow. 85,10m²,
– segmentu mniejszego o pow. 77,40m².

Segmenty składać się będą z dwóch poziomów. Na pierwszy, tzw. część dzienną, przypadać będzie salon połączony z aneksem kuchennym, co daje możliwość zastosowania wysokiej zabudowy, przedpokoju oraz WC. W segmencie większym na poziomie parteru będzie dodatkowo pokój. Drugi poziom segmentu obejmuje komfortową strefę nocną przeznaczoną do prywatnego odpoczynku domowników obejmującą dwa pokoje, garderobę oraz ogólnodostępną łazienkę, którą można wykończyć według własnej aranżacji.

Do każdego segmentu przynależeć będzie garaż dwustanowiskowy o pow. ok. 40,40m² oraz pomieszczenie techniczne o pow. 4,75m² zlokalizowane pod budynkiem. Dodatkowym atutem jest ogród przylegający do budynku, do którego będzie zejście tarasowe z salonu.

Budynki budowane są przy zastosowaniu najlepszych współczesnych materiałów, kryte będą dachówką oraz papą. Oddawane będą w stanie deweloperskim z wykonanymi wylewkami, gładziami na ścianach oraz ogrzewaniem podłogowym na każdym poziomie. Ogrzewanie oraz ciepła woda zapewnione będą przez Elektrownię Opole. Każdy segment wyposażony będzie we własny wymiennik ciepła, w związku z czym każdy z właścicieli będzie miał możliwość samodzielnego sterowania temperaturą. Całość inwestycji wzbogaca indywidualne opomiarowanie każdego mieszkania. Ciepłe ściany z warstwą ocieplenia oraz energooszczędne okna zapewnią wysoką izolacyjność termiczną, co z pewnością wpłynie na niskie koszty utrzymania nieruchomości.

Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na czerwiec 2019 roku.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących ofert można uzyskać w ELKOM sp. z o.o.
ul. Norweska 11, 45-920 Opole, pod nr tel.: 77 423 51 18 lub na www.elkom.com.pl.


Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze