Przedszkolaki przywitały babcie i dziadków w progach swojego przedszkola. Ponad 200 gości podziwiało swoich wnuczków i otrzymało od nich upominek.

Publiczne Przedszkole w Popielowie pękało od rana w szwach. Mimo że Dzień Babci i Dziadka już za nami (21 i 22 stycznia), to najmłodsi dopiero dziś (8 lutego) zaprezentowali swoim dziadkom obszerny program artystyczny. Występy były podzielone na dwie tury – poranną i południową.

Przed rozpoczęciem każdej części policjanci z komisariatu w Dobrzeniu Wielkim przeprowadzili spotkanie dotyczące oszustw dokonywanych metodą „na wnuczka”, policjanta czy pracownika banku. Obecni w przedszkolu otrzymali informacyjne ulotki i poznali dzielnicową, st. sierżant Monikę Solich.

Dzieci wierszykami podziękowały babciom i dziadkom za ich pomoc, troskę i codzienną opiekę. Życzyli im z okazji minionego święta długiego życia w zdrowiu, aby mogli cieszyć się jak najdłużej ich obecnością. Nie zabrakło wesołych piosenek oraz skocznych tańców. Przedszkolaki obdarowały swoich dziadków pamiątkowymi laurkami.

Fot. Przedszkole Popielów

Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze