Blisko 80 przedszkolaków wzięło udział w II Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej. Pokonano tor przeszkód oraz rozegrano pojedynki meczowe. Najmłodszych nagrodził św. Mikołaj. 

Dzieci z przedszkoli w Popielowie, Starych Siołkowicach i Karłowicach zmierzyły się w świątecznych zmaganiach. W popielowskiej hali sportowej odbył się drugi już turniej piłki nożnej.

Uczniowie Publicznego Gimnazjum w Starych Siołkowicach, przebrani w świąteczne stroje, pomagali młodszym kolegom w pokonaniu przygotowanego toru sprawnościowego. Po płycie boiska chodziła m.in choinka lub Elsa z „Krainy Lodu”.

Równolegle odbywały się: dwa mecze oraz część z pokonaniem przeszkód. Dzieci ochoczo przystępowały do postawionych im zadań. Po raz kolejny pokazały, że rywalizacja sportowa płynie w ich żyłach.

Sekretarz Gminy, Ilona Lenart, wręczyła przedszkolakom pamiątkowe medale, natomiast św. Mikołaj obdarował ich słodkościami. Dyrektorki placówek otrzymały dla swoich podopiecznych cztery piłki.

Organizatorami tego przedświątecznego spotkania był Gminny Związek Ludowe Kluby Sportowe w Popielowie oraz Urząd Gminy Popielów.

Fot. Marcin Luszczyk

Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze