Pragniemy serdecznie zaprosić do udziału w trwającym pięć dni kongresie, którego tematyka dotyczyć będzie wspierania tradycyjnego leczenia.

Udział w kongresie to perspektywa pięciu dni, w czasie których przekazana będzie wysokospecjalistyczna, fachowa, praktyczna wiedza. To nabywanie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach w życiu, również konfliktowych, a tym samym osiąganie zadowalających efektów w pracy z drugim człowiekiem. To umiejętność komunikowania się ze zrozumieniem, postrzegania osoby, z którą pracujemy przez wspieranie jej jako partnera w rozmowie i obiektywne pojmowanie sytuacji, w której ta osoba się znajduje. Dotyczy to zarówno młodego, jak i starszego pokolenia.

Kongres zacznie się od najważniejszego filaru w życiu: profilaktyki. To nie tylko witaminy, to „środek” zapobiegawczy i zabezpieczający. To ten czas, w którym możemy zacząć świadomie żyć.

W czasie trwania kongresu, tj. 19 kwietnia 2018 r. „Rodzina i społeczeństwo w obliczu choroby nowotworowej…” porozmawiamy o profilaktyce w szerokim tego słowa znaczeniu. W tym dniu stawiamy na młodych – na ich pasję i talenty.

20, 21, 22 kwietnia 2018 r.
Konsultacje i badania.

23 kwietnia 2018
„Interdyscyplinarnie jako metoda XXI wieku” – piątego dnia w wielkim skrócie opowiemy o partnerstwie z medycyną konwencjonalną. Zastanowimy się, co ono daje i jak pomaga zarówno lekarzom, jak i chorym i ich rodzinom.
Odpowiemy na następujące pytania: czym są suplementy i jak wspierają w leczeniu? Jak w wieku senioralnym zadbać o ciało i ducha oraz jak wspierać siebie i rodzinę, kiedy choruje bliski?

 

Udostępnij:

O Autorze

Wyłączono komentarze