© Tomasz Chabior

Ponad 60 osób bawiło się podczas Rosenmontagu w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim. Było barwnie, wesoło i tanecznie, a imprezę rozkręcali DJ Ref, DJ Rave i DJ Hubo.

Walczyk różany i występ tancerzy

Walczyk różany to podczas Rosenmontagu tradycja. I tym razem jej nie zabrakło – panowie obdarowali swoje kobiety różami, a następnie zatańczyli z nimi walca różanego.

W międzyczasie goście mogli zobaczyć występ pary tanecznej z dobrzeńskiego GOK-u – Konstantego Kasprzaka i jego partnerki, Katii.

Kolacja zafundowana przez Opowiecie.info

Zabawowicze nie tylko mogli dobrze się pobawić, ale również smacznie zjeść. Serwowana kolacja – wieprzowina z warzywami – sponsorowana była przez nasz serwis informacyjny, który był także patronem medialnym imprezy.

Loteria fantowa

Każdy z uczestników imprezy wziął udział w pewnego rodzaju loterii fantowej – wszyscy przy wejściu losowali kotyliony. Dwa z nich były żółte, a osoby, które na nie trafiły, otrzymały prezenty. Joachim Długosz otrzymał kapelusz, a Krystyna Wieczorek kamizelkę. Oba fanty były w barwach gminy Dobrzeń Wielki, a wykonał je Józef Malcharczyk z Czarnowąsów.

Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze