Znamy już program nocy sylwestrowej w Opolu. Finał obchodów 800-lecia miasta ma upłynąć w szampańskim nastroju, hucznie i z wieloma atrakcjami.

W tym roku „bal pod chmurka” odbędzie się na parkingu Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Lady Pank oraz DJ One Brother.


– Wybraliśmy zespół znany i młodym i starszym. Ich przeboje rozgrzeją wszystkich. Mam nadzieje że w radosnym nastroju powitamy Nowy 2018 rok – powiedziała na konferencji prasowej Agnieszka Jurowicz, reprezentująca organizatora sylwestrowej imprezy.

W związku z przygotowaniami do Sylwestra, parking przed Toropolem zostanie zamknięty już 29 grudnia. Ulica Barlickiego będzie wyłączona z ruchu samochodowego od 31 grudnia od godz. 15:00 do 1 stycznia do godz. 06:00.

Impreza sylwestrowa rozpocznie się o godz. 21:30 i, jak przewidują organizatorzy, potrwa do godz. 1:00. Wstęp jest oczywiście wolny, ale teren zabawy będzie ogrodzony. Nie będzie można wnosić alkoholu ani ostrych przedmiotów. Nad bezpieczeństwem bawiących się czuwać będą straż miejska i policja.

Atrakcją witania nowego, 2018 roku, będą  oczywiście sztuczne ognie i wielki pokaz fajerwerków.

Fot. arch. zespołu Lady Pank

Udostępnij:

O Autorze

Redaktor portalu informacyjnego Opowiecie.info

Wyłączono komentarze