Nie macie planów na najbliższy weekend? Mamy dla Was kilka podpowiedzi!

14 kwietnia (sobota)

09:30
„BiegamBoLubię” to największy sportowy projekt propagujący ideę bezpiecznego biegania, trenowania oraz kształtowania prawidłowych nawyków biegowych. Zapraszamy na Miejski Stadion Lekkoatletyczny im. Opolskich Olimpijczyków (ul. Sosnkowskiego 12, Opole). Zajęcia będą odbywały się co tydzień aż do 5 listopada. Są bezpłatne, prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów lekkiej atletyki.

11:00–14:00
„Budzimy wiosnę haftem!” – jeśli chcesz nauczyć się podstaw haftu bądź odkryć swój potencjał i kreatywność – wybierz się na warsztaty do Pstro Cafe (ul. Stefana Grota-Roweckiego 6, Opole)! Liczba miejsc jest ograniczona. Koszt całkowity to 110 złotych za osobę, a jeśli bierzesz udział w zajęciach kolejny raz, przysługuje Ci zniżka 15%. Organizator zapewnia wszystkie niezbędne materiały oraz poczęstunek w cenie. Informacje dodatkowe na profilu Facebook.

15:00–18:00
Akcja poboru krwi „Oddaj krew – wejdź na mecz za darmo!” już jutro. Każdy krwiodawca, który odda krew w krwiobusie pod Okrąglakiem otrzyma bezpłatne bilety na mecz piłki ręcznej 30. serii PGNiG Superligi pomiędzy KPR Gwardią Opole a SPR Stalą Mielec. Pojedynek odbędzie się o godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Opole przy ulicy Oleskiej 70. Bilety do nabycia do piątku w biurze klubu, przy Oleskiej 70 pok. 6 w godzinach 12:00–17:00.

18:00–01:00
„Wiosenny Dancing w Opolance” poprowadzi Bartek Wodzirej. Bilety w cenie 20 zł są do nabycia w Restauracji Opolanka po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej (nr 789 270 169). W cenie biletu każda osoba otrzymuje drink powitalny.

15 kwietnia (niedziela)

08:00–16:00
„IPONE Cross Country Series 2018” jest imprezą popularną wśród wszystkich posiadaczy quadów i motocykli terenowych. Zawody odbędą się na poligonie w miejscowości Górki, koło Opola. Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na profilu Facebook. Zawody przeznaczone są dla wszystkich chętnych uprawiających sporty motorowe i dysponujących odpowiednim sprzętem oraz przygotowaniem kondycyjnym i technicznym. SM Panda Racing wspólnie ze Stowarzyszeniem „10 Sudecka” zaprasza na II Rundę IPONE Cross Country Series.

09:00
Zapraszamy do Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego Gwardia w Opolu na IV edycję drugiego turnieju „Mini Handball Liga”. Projekt „Mini Handball Liga 2018” ma na celu przede wszystkim propagowanie zdrowego, sportowego trybu życia oraz kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

18:00–22:00
„Szybkie Randki z Projektem Miłość”. Spotkania speed dating na żywo (inaczej „szybkie randki”) pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu i energii. To sposób na poznanie innych singli, tak jak Ty szukających czegoś nowego, ciekawych znajomości i przeżycia niezapomnianej przygody. Przedział wiekowy 18–29 lat.

Udostępnij:

O Autorze

Wyłączono komentarze