Zapraszamy młodzież do udziału w zajęciach plastycznych. Interesujesz się rysunkiem technicznym? Kręci Cię komiks? Chcesz się nauczyć obu sztuk rysunku? Mamy to! Warsztaty odbędą się 12 maja 2018 r. o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Związku Młodzieży Mniejszości Niemieckiej,  ul. Konopnickiej w Opolu.

Zajęcia przeznaczone są dla młodzieży w wieku 13–16 lat, a poprowadzą je referenci z pasją i talentem. Gwarantujemy dobra zabawę, zapewniamy także przybory do rysowania. W ramach projektu zostaną przeprowadzone praktyczne zajęcia z rysunku technicznego i komiksowego, a także wprowadzenie w świat architektury. Jest to też doskonała możliwość, aby zawrzeć nowe znajomości z osobami, z którymi dzielicie tę samą pasję. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line i odesłanie do dnia 6 maja 2018 r. na adres e-mail: zkredkaprzezzycie@gmail.com
Wiktoria Baranowska, tel.: 784 669 538

Profil Facebook:
https://www.facebook.com/events/563957370634383/

Partnerami projektu są: Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej w Polsce, ELOm Elementarz Lidera Organizacji Mniejszości, Dom współpracy Polsko-Niemieckiej.

Udostępnij:

O Autorze

Redaktor, dziennikarz, fotoreporter.

Wyłączono komentarze