W imieniu Koła Gospodyń Wiejskich „Dobrzenianki” zapraszamy na warsztaty zielarskie organizowane w ramach projektu „Kulinarne dziedzictwo zielarskie Opolszczyzny”. Warsztaty odbędą się w Dobrzeniu Małym oraz Pokoju.
Zapraszamy 29 maja o godz. 17.00 do Dobrzenia Małego (ul. Opolska 114) oraz 12 czerwca o godz. 17.0 do Zieleńca (świetlica wiejska).
Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, jedynym wymogiem są wygodne buty, gdyż zajęcia odbywać się będą w terenie.



![Jarmark Bożonarodzeniowy w Opolu zachwyca swoją magią [GALERIA] Jarmark Bożonarodzeniowy w Opolu zachwyca swoją magią [GALERIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2025/12/pp-2-214x140.jpg)
![Świąteczna zabawa bez barier w Dobrzeniu Wielkim [GALERIA] Świąteczna zabawa bez barier w Dobrzeniu Wielkim [GALERIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2025/12/pp-214x140.jpg)
![Rekordowa frekwencje na 12. Mikołajkowych „Igrzyskach bez barier” [GALERIA] Rekordowa frekwencje na 12. Mikołajkowych „Igrzyskach bez barier” [GALERIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2025/12/mikolajkowe-igrzyska-bez-barier-2025-fot-Justyna-Okos069-214x140.jpg)