W II Dzień Świąt (26 grudnia) o godz. 9.00 będziemy transmitować na żywo mszę św. z kościoła św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim.
Transmisja rozpocznie się o godz. 8.55, będzie można oglądać ją wyłącznie w czasie rzeczywistym.
Uwagi:
1. W razie problemów z transmisją prosimy o odświeżenie strony lub zmianę rozdzielczości filmu na niższą.
2. Zgodnie z punktem nr 9 obowiązującego dekretu biskupa opolskiego Andrzeja Czai brzmiącym „Nie wolno udostępniać nagrań obrzędów kultu religijnego po ich zakończeniu. Mogą być one jedynie transmitowane w czasie rzeczywistym (online)” transmisję będzie można obejrzeć tylko na żywo, ponieważ zniknie ona po zakończeniu mszy.

![II Dzień Świąt. Msza w kościele św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim [NA ŻYWO, 26 grudnia 2020] II Dzień Świąt. Msza w kościele św. Katarzyny w Dobrzeniu Wielkim [NA ŻYWO, 26 grudnia 2020]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2020/10/nagrania-archiwum-1078x516.jpg)


