Tuż po świętach w Starych Siołkowicach odbędzie się koncert słynnego panflecisty Edwarda Simoniego. Wstęp będzie bezpłatny.
Polsko-niemiecki artysta wystąpi 28 grudnia (sobota) br. o godz.17.00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Starych Siołkowicach. Wstęp na koncert będzie darmowy, a po jego zakończeniu będzie najpewniej okazja do nabycia płyt.
Muzyk grający na fletni Pana doceniany jest w wielu krajach świata. Jego albumy osiągnęły status złotej i platynowej płyty. W Siołkowicach zaprezentuje on repertuar wpasowujący się w myśl „Iść razem – pojednani w prawdzie i miłości”.
Edward Simoni w gminie Popielów pojawi się już w tym roku po raz drugi. W lutym swoje popisy muzyczne zaprezentował w Samorządowym Centrum Kultury, Turystyki i Rekreacji w Popielowie. Organizatorami koncertu są Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-Kulturalnych w Polsce, DFK Stare Siołkowice oraz Centrum Kultury.

![Jarmark Bożonarodzeniowy w Opolu zachwyca swoją magią [GALERIA] Jarmark Bożonarodzeniowy w Opolu zachwyca swoją magią [GALERIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2025/12/pp-2-214x140.jpg)
![Świąteczna zabawa bez barier w Dobrzeniu Wielkim [GALERIA] Świąteczna zabawa bez barier w Dobrzeniu Wielkim [GALERIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2025/12/pp-214x140.jpg)
