Poszukujemy przedstawiciela handlowego na rynek niemiecki – Glasimo Projects Sp. z o.o., Opole

Firma Glasimo Projects specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji komercyjnych, publicznych oraz mieszkaniowych. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo techniczne, indywidualne podejście do klienta oraz wszechstronne wykonanie zlecenia. Posiadamy doświadczenie we współpracy z architektami, projektantami, deweloperami, firmami budowlanymi oraz inwestorami. Naszymi flagowymi produktami są balustrady, przeszklenia, kabiny, daszki, drzwi.

Szukamy Doradcy Techniczno – Handlowego, do prowadzenia działań sprzedażowych na wielu zagranicznych rynkach m.in.: Belgia , Holandia, Szwajcaria , Luksemburg, Czechy , Słowacja, Dania, Szwecja i Norwegia, Francja, Niemcy ( w tym Markety budowlane), Austria.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie trwałych relacji biznesowych na dedykowanych rynkach zagranicznych
  • prezentowanie produktów klientom na rynkach zagranicznych
  • uczestnictwo w targach zagranicznych
  • realizacja założonych planów sprzedażowych i marżowych
  • doradztwo handlowe i techniczne w zakresie produktów i ich sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi partnerów handlowych
  • przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • współpraca z działem realizacji

Nasze wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w branży budowlanej bądź wykształcenie techniczne
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • poufność

To oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę w doświadczonym i profesjonalnym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy

CV prosimy przesyłać na adres email: msnigorska@mochnik.com.pl

Firma: Glasimo Projects Sp. z o.o.
Adres: Opole, ul. Składowa 6

Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie