W październiku została zainaugurowana kampania społeczna „Siła Kobiet” skierowana do organizacji działających w sektorze pożytku publicznego. W imieniu organizatora – marki Vichy – serdecznie zapraszamy do udziału w programie, który daje szansę na pozyskanie mikrodotacji w wysokości 2000 zł lub dotacji w wysokości 20 000 zł. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.poczujswojasile.pl, na której znajdują się szczegółowe informacje dotyczące inicjatywy, w tym regulamin określający warunki przystąpienia do programu.
„Siła Kobiet” to program społeczny skierowany do organizacji działających w sektorze pożytku publicznego. Jednym z warunków przyjęcia do programu jest to, by aplikująca organizacja powstała z inicjatywy kobiet i nadal była przez nią zarządzana lub współzarządzana. Szansę na pozyskanie dotacji mają te organizacje, które złożyły raport finansowy za 2016 r., a także spełniają pozostałe wymogi regulaminu.
Organizacje mogą zgłaszać się do programu w ramach 3 kategorii:
- Kobiety dla Zdrowia (działalność związana m.in. z profilaktyką zdrowotną),
- Kobiety dla Biznesu (działalność związana z aktywizacją zawodową i propagowaniem przedsiębiorczości kobiet),
- Kobiety dla Społeczeństwa (działalność związana z ekologią, sztuką czy równouprawnieniem).
Aby zgłosić swoją organizację do programu należy wejść na stronę www.poczujswojasile.pl, zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, wypełnić formularz zgłoszeniowy i wysłać go do organizatorów nie później, niż do 30 listopada 2017 r.
Vichy to marka dla kobiet świadomych, które pielęgnują swoją skórę także po to, by wspierać swoją wewnętrzną siłę. Dermokosmetyki Vichy wzmacniając skórę, pozwalają bowiem kobietom czuć się pewnie. Celem programu zainicjowanego przez markę Vichy i realizowanego we współpracy z partnerami merytorycznymi jest wspieranie i promowanie siły kobiet.
W jury programu zasiadają kobiety reprezentujące różne doświadczenia życiowe i różne postawy: Paulina Młynarska – przewodnicząca jury; Bianca-Beata Kotoro – psychoseksuolog, psychoonkolog, terapeuta i psycholog społeczny; Dr n. med. Beata Imko-Walczuk – lekarz dermatolog-wenerolog, lekarz medycyny estetycznej; Izabela Dembicka-Starska – członkini zarządu Stowarzyszenia Klon/Jawor, certyfikowana trenerka, prowadząca szkolenia dla NGO głównie z promocji i współpracy z mediami oraz Magdalena Kosińska – doświadczona mentorka i liderka biznesu w branżach FMCG i kosmetycznej, wielbicielka Italii i dwójki swoich synów, dyrektor marketingu marki Vichy.
Dodatkowe informacje o programie można także uzyskać droga mailową pod adresem zapytaj@lbrelations.pl lub pod numerem telefonu +22 839 99 70.