Już w najbliższy piątek (6 kwietnia) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu rozpoczną się 47. Targi Budownictwa „Mój Dom”. 

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia Targów Budownictwa, które będą miały miejsce w  Centrum Wystawienniczo Kongresowym  w Opolu w dniach 6–8 kwietnia. Podczas Targów swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Jak zawsze na opolskich targach będzie dużo informacji o energooszczędności i energooszczędnym budowaniu. Modne ostatnio hasło „SMOG”, najprawdopodobniej wywołane zbliżającymi się wyborami samorządowymi, od zawsze było najważniejszym tematem Targów. Smog można zwalczać jedynie poprzez energooszczędność w budownictwie. Czyli to, co zawsze na Targach: ocieplenia, nowe technologie w ogrzewnictwie tradycyjnym, energia słoneczna. Energooszczędność to dziś nie tylko modne słowo, ale autentyczna potrzeba zabezpieczenia się przed jeszcze gorszymi niż obecne czasami.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tegorocznych Targach! 

Fot. CWK Opole 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie