Zakończyły się rozgrywki II i III  ligi sezonu 2015/2016.

Z II ligi męskiej zostały zdegradowane dwa nasze zespoły LUKS MGOKSiR Korfantów oraz druga drużyna AZS PWSZ Nysa.  Awans do II ligi uzyskała drużyna KTS Lew Głubczyce, która wygrała rozgrywki III ligi, natomiast spadek do IV ligi zanotowały drużyny LUKS Mańkowice i SKS LUKS Nysa. W barażu o awans do II ligi wystąpi druga drużyna III ligi – KTS Kłodnica Kędz-Koźle.

Rozegrane zostały również baraże o miejsce w IV lidze, w wyniku których awans wywalczyła drużyna LZS Żywocie IV pokonując dwukrotnie UKS Lotnik Olesno 8:1 i 8:5.

Wydział Gier Stanisław Wierzbanowski

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Autorzy, którzy chcą, aby ich artykuły, napisane na łamach "Grupy Lokalnej Balaton" w latach 2013-2016, widniały na portalu informacyjnym Opowiecie.info proszeni są o przesłanie tytułu artykułu oraz zawartych w nim zdjęć na adres: news@opowiecie.info