Ciesząca się coraz większą popularnością dyscyplina sportu, jaką jest dart, zgromadziła 33 uczestników w dwóch kategoriach wiekowych: juniorzy i seniorzy.

XI turniej darta w Naroku, z roku na rok przyciąga coraz więcej zainteresowanych. 33 uczestników, którzy podzieleni zostali na dwie grupy wiekowe: juniorzy i seniorzy rywalizowało ze sobą w zdobyciu jak największej ilości punktów.

W młodszej grupie wiekowej triumfował Oliwer Schonfelder, który zgromadził 465 punktów. Miejsce drugie zajęła Izabela Łupak z 437 punktami, a miejsce trzecie należało do Jana Pastuli, który zdobył 423 punkty.

Andrzejki na sportowo. W Naroku grali w rzutki

Od lewej: Katarzyna Gołębiowska-Jarek, wójt Gminy Dąbrowa, Oliwer Schonfelder, Izabela Łupak, Jan Pastula.

Wśród seniorów najlepszy okazał się Zdzisław Lewandowski, który zdobył 531 punktów, miejsce drugie zajął Sebastian Księżyk (469 punktów), na ostatnim miejscu podium stanął Kazimierz Filipiuk z 398 punktami. Zwycięzcom puchary wręczyła Katarzyna Gołębiowska-Jarek, wójt gminy Dąbrowa. Całość imprezy uwieńczony został słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez sołtys Naroka oraz radę sołecką, a także narockie Koło Gospodyń Wiejskich.