Zapraszamy na opowieść i pokaz zdjęć Violetty Ciesielczuk i Tomasza Ciesielczuka, którzy niedawno wrócili z Azorów – do głębi zauroczeni tym nadzwyczajnym miejscem. W piątek (19 kwietnia) o godz. 18.00 w filii nr 4 MBP (ul. Książąt Opolskich 48-50).

Dla wszystkich z Was, którzy 23 lutego nie mogli wziąć udziału w wydarzeniu „Azory – dżungla na środku oceanu”, mamy dobrą wiadomość: BĘDZIE POWTÓRKA! Już 19 kwietnia w MBP. Temat, historia i prowadzący – ci sami! Więc jeśli przegapiliście ostatnie spotkanie – zapraszamy.

Azory – archipelag ciepłych portugalskich wysp, otulony mgłą i pokryty zielenią, rzucony na środek Oceanu Atlantyckiego. Trudno zdecydować, który z atutów Azorów dzierży palmę pierwszeństwa – ich żyzne gleby rodzące bujną i wiecznie zieloną florę, ekspresyjne pejzaże terenów powstałych po niedawnej erupcji wulkanu, gorące źródła i naturalne baseny termalne, majestatyczne widoki na jeziora wytworzone w głębiach kalder wulkanicznych, czy widok rozłożystej sylwetki stratowulkanu Pico, najwyższego szczytu Portugalii?

Zapraszamy na opowieść i pokaz zdjęć Violetty Ciesielczuk i Tomasza Ciesielczuka, którzy niedawno wrócili z Azorów – do głębi zauroczeni tym nadzwyczajnym miejscem.

Wstęp wolny.

„Azory – dżungla na środku oceanu” – spotkanie podróżnicze w MBP

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie