Już tradycyjnie ostatnia sobota stycznia to czas kiedy Centrum Kultury w Popielowie gości w swych progach kobiety na Babskim Combrze.

Popielowski Babski Comber zawsze rozpoczyna się uroczystym polonezem i przysięgą zobowiązującą do dobrej zabawy. W tym roku imprezę otwarła Wójt Sybilla Stelmach, życząc wszystkim obecnym udanej imprezy.

Tegoroczna impreza była okraszona dobrym humorem, ale przede wszystkim „babską integracją” bez względu na wiek czy miejsce zamieszkania. Blisko 150 pań przybyłych do popielowskiego centrum wykazało się pomysłowością w rozmaitości strojów, fryzur i perfekcyjną szkołą wizażu. Oprócz wspólnych tańców, wywijasów i wężyków nie zabrakło humorystycznych konkursów, podczas których sala tętniła gromkim śmiechem. Był też czas na odpoczynek przy suto zastawionych stołach.

Popielowski Babski Comber od początku cieszy się dużym zainteresowaniem, a bilety w tym roku rozeszły się w ciągu dwóch dni. Z ust bawiących się kobiet niejednokrotnie dało się słyszeć, że jest to najlepszy Comber w regionie, co z pewnością cieszy organizatora, gdyż do jego przygotowania zawsze wkłada wiele serca dbając o najmniejszy szczegół.

Także tym razem na zakończenie imprezy dyrektor SCKTiR Piotr Szafrański zaprosił na kolejny Comber w 2020 roku, przypominając,że zawsze jest to ostatnia sobota stycznia.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Redaktor w Opowiecie.info. Niepoprawna optymistka podzielająca słowa Stanisława Lema "Bądź dobrej myśli, bo po co być złej".