Jeśli gotowanie jest twoją pasją, chcesz zmierzyć się z innymi uczestnikami a przy tym spotkać finalistów programu Master Chef, zgłoś się do konkursu „Bitwa na noże kids” w duecie: dziecko do 13. lat + pełnoletni opiekun. Zgłoszenia można przesyłać do 3 października.

Konkurs odbędzie się 8 października od godz. 15:00 w sali OSP Dobrzeń Mały. Uczestnicy zmierzą się z kulinarnymi wyzwaniami w duetach: dziecko do 13. lat + pełnoletni opiekun.

Zadaniem będzie wykonanie dania głównego oraz deseru z wykorzystaniem: polędwicy z jelenia, pesto z czosnku niedźwiedziowego i czekolady z owocami leśnymi. Dla wszystkich finalistów przewidziane są atrakcyjne nagrody.

W skład jury konkursu „Bitwa na noże kids” wejdą: Paulina Foremny – zwyciężczyni programu Master Chef Junior, Bartosz Nowak – finalista programu Master Chef, Daniel Bewko – dwukrotny mistrz Polski w carvingu , Patryk Buchta – właściciel akademii kulinarnej oraz Justyna Osiecka-Sułek – specjalistka w produktach tradycyjnych.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Zgłoszenia należy wysyłać do 3 października pod nr telefonu: 504 836 359. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj:

Regulamin-Konkursu-Gastronomicznego

„Bitwa na noże kids”. Zgłoś się do konkursu i zgarnij atrakcyjne nagrody

Portal i miesięcznik Opowiecie.info sprawuje patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.