W środę (2 października) około godziny 11:20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie wypadku na zjeździe z wiaduktu w kierunku Wróblina. Zderzyły się dwa samochody osobowe.
Zadysponowano 3 zastępy straży z JRG 2 Opole, OSP Sławice oraz policję i ZRM. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego.
Jedna osoba z obrażeniami ciała została zabrana do szpitala.
Fot. Mario








![Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA] Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4575-214x140.jpg)