Wyposażenie budynku wielorodzinnego w instalację telekomunikacyjną o odpowiednich parametrach to prawny obowiązek dewelopera. Przygotowanie infrastruktury nie jest oczywiście równoznaczne z zapewnieniem przyszłym mieszkańcom szybkiego i niezawodnego internetu. Wysokiej jakości łącze, dostępne od dnia odebrania kluczy, bez wątpienia podnosi atrakcyjność nieruchomości, ściągając z głowy nabywcy kolejny, żmudny obowiązek. Ofertę implementacji internetu w nowobudowanych obiektach, specjalnie dla firm deweloperskich z Opola, przygotował lokalny operator AirMAX. Opracował on model współpracy, gwarantujący wyjątkowe korzyści dla każdej ze stron.

Internet AirMAX – szybkość, stabilność, skalowalność

Internet AirMAX to innowacyjne rozwiązanie, zapewniające rewolucyjną szybkość i maksymalną stabilność połączenia, niezależnie od lokalizacji inwestycji, warunków atmosferycznych, pory dnia i obciążenia sieci. Operator korzysta z zaawansowanej technologii, bazującej na linkach radiowych, która umożliwia osiąganie światłowodowych prędkości transmisji danych (a nawet wyższych!). Pełnym zasięgiem sieci objęte jest całe Opole wraz z okolicznymi miastami i wsiami. Nie ma więc problemu z implementacją internetu nawet w trudnych pod względem zasięgu lokalizacjach. Dotyczy to osiedli budowanych np. na obrzeżach Opola, pod lasami itp. Istotnym atutem internetu AirMAX jest również jego skalowalność. Firmy deweloperskie realizują różnorodne przedsięwzięcia – zarówno niewielkie, kameralne inwestycje, jak i rozległe osiedla, obejmujące kilkanaście wielorodzinnych budynków. Współpraca z AirMAX umożliwia elastyczne dopasowanie kluczowych parametrów rozwiązania do potrzeb projektu, m.in. w zakresie przepustowości. Inwestor otrzymuje kompleksowe wsparcie na każdym etapie wdrażania. Szczegóły współpracy dostępne są pod adresem https://airmax.pl/klienci_biz/internet-dla-deweloperow/.

Technologia bezprzewodowego światłowodu AirFiber

AirMAX dostarcza internet w klasycznej, światłowodowej technologii kablowej, układany trzema sposobami: techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych lub technologią bezprzewodowego światłowodu AirFiber. Bezprzewodowy światłowód AirFiber umożliwia osiąganie prędkości równych lub nawet wyższych od tradycyjnego światłowodu, tj. na poziomie co najmniej 15 Gb! AirFiber dostarcza użytkownikom wszystkie korzyści normalnego światłowodu, ale ma jeszcze jeden, zasadniczy atut – zero przewodów. Brak infrastruktury kablowej przekłada się na estetyczny, zgodny z wizualizacjami efekt końcowy, bezproblemowe, samodzielne uruchomienie usługi oraz pełną odporność na warunki pogodowe i uszkodzenia mechaniczne. Technologii AirFiber nie zagrażają burze, wichury, śnieżyce, zalania, gryzonie, ptaki ani nawet maszyny budowlane, które intensywnie pracują na terenie powstającej inwestycji. Każdy inwestor, który kiedykolwiek zgłaszał do operatora awarię instalacji telekomunikacyjnej, doskonale wie, jak długo może trwać naprawa okablowania. Zdarzało się, że osiedle zostawało odcięte od sieci na całe dnie czy nawet tygodnie. A warto pamiętać, że nieruchomości deweloperskie zajmują nie tylko osoby prywatne, ale coraz częściej również przedsiębiorcy, których utrata internetu może sporo kosztować… Uszkodzone kable to duży problem – i dla użytkownika, i dla dewelopera.

Korzyści dla przyszłych nabywców

Nabywca lub najemca może, od momentu odebrania kluczy do nieruchomości, korzystać z niezawodnego, superszybkiego, nielimitowanego, dostosowanego do potrzeb internetu, dostarczanego przez wiarygodnego, rozpoznawalnego w województwie opolskim operatora. Jakość usługi znakomicie uzupełnia i podkreśla wysoki standard i nowoczesny charakter inwestycji. Ultraszybkie pobieranie i przesyłanie danych przekłada się na wysoki komfort korzystania z multimediów oraz efektywność pracy w przypadku freelancerów, pracowników na home office i najemców komercyjnych. Operator gwarantuje stabilne połączenie nawet w przypadku załamania pogody i zaniku prądu. Praktycznie nie ma ryzyka nagłych przerw w dostępie do sieci. Infrastruktura sieciowa zostaje zoptymalizowana pod rozmiary budynku i przewidywaną liczbę użytkowników, więc każdy i zawsze korzysta z pełnej prędkości łącza. Internet Airmax od lat zaspokaja potrzeby komunikacyjne najbardziej wymagających klientów biznesowych i instytucjonalnych. To rozwiązanie sprawdzone.

Korzyści dla deweloperów

Współpraca z AirMAX pozwala deweloperowi spełnić wymogi prawne w zakresie wyposażenia nowopowstających budynków w instalację telekomunikacyjną, umożliwiającą świadczenie m.in. usług transmisji danych poprzez szerokopasmowy dostęp do internetu. Wiąże się również z wieloma innymi korzyściami.

  • Po pierwsze, implementacja internetu AirMAX jest neutralna dla estetyki deweloperskiej inwestycji. Wykorzystanie technologii bezprzewodowego światłowodu AirFiber pozwala wyeliminować infrastrukturę kablową, a co za tym idzie – uniknąć przekopów, ingerencji w bryłę budynku i plątaniny przewodów na widoku.
  • Po drugie, internet AirMAX pozwala podnieść standard, a tym samym atrakcyjność i wartość sprzedawanych nieruchomości. Przyszły nabywca będzie mógł korzystać z jednej z najnowocześniejszych na świecie technologii, zapewniającej stabilny i ultraszybki internet, odporny na trudne warunki atmosferyczne i przerwy w dostawie prądu. Uniknie on czasochłonnego i niełatwego poszukiwania operatora: wysyłania zapytań do różnych firm, porównywania ofert, rozmów z przedstawicielami handlowymi, analizy umów itp. Deweloper, w ramach działań marketingowych, może informować potencjalnych nabywców o zapewnieniu kompleksowego rozwiązania z zakresu łączności internetowej. Pokazuje swoim klientom, że nie współpracuje z przypadkowym dostawcą, który przedstawił najtańszą ofertę na internet, ale z doświadczoną, wyspecjalizowaną i co ważne – lokalną firmą operatorską, która doskonale zna opolski rynek i potrzeby mieszkańców Opola.
  • Po trzecie, AirMAX przygotował program lojalnościowy dla deweloperów, zakładający comiesięczne wynagrodzenie za pozyskanych klientów-nabywców nieruchomości. Każda, podpisana umowa na internet AirMAX to określony procent od kwoty abonamentu, zasilający co miesiąc konto firmy deweloperskiej. Przez cały okres obowiązywania umowy, a nie jednorazowo.

Jak rozpocząć współpracę?

Aby dowiedzieć się więcej i otrzymać ofertę, należy skontaktować się z AirMAX telefonicznie: 71 71 70 530 lub mailowo: biuro@airmax.pl. Szczegóły dotyczące współpracy z deweloperami są także dostępne na stronie internetowej operatora. Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem wymagań inwestora, specyfiki i lokalizacji inwestycji, najnowszych standardów technologicznych oraz obowiązujących przepisów prawa. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, AirMAX zapewnia doradztwo przy planowaniu instalacji telekomunikacyjnej oraz wsparcie na każdym etapie współpracy.

internet dla dewelopera

*Materiał partnera

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie