W tenisowych zmaganiach dają z siebie wszystko. Chętnie reprezentują swoją szkołę ale i gminę Dobrzeń Wielki.

Mowa o uczniach chróścickiej szkoły, którzy brali udział w drużynowym wojewódzkim turnieju tenisa stołowego w Dalachowie. Turniej był poświęcony pamięci polskiej ikony tenisa stołowego Andrzeja Grubby. Szkołę reprezentowali: Izabela Matros, Krzysztof Michno i Zuzanna Malcharczyk. Bardzo dobrze się spisali w pierwszym meczu pokonując PSP II Dalachów 3:1, w drugim meczu po zaciętym pojedynku pokonując 3:2 SP 1 Niemodlin. W trzecim meczu wygrali 3:1 z PSP Dalachów. W czwartym spotkaniu pokonali 3:1 SP Kowale.

Wysoki poziom umiejętności tenisistów z Chróścic pozwolił na zajęcie wysokiego, drugiego miejsca w województwie. W Cisku natomiast odbył się indywidualny finał wojewódzki szkół podstawowych dziewcząt i chłopców w tenisie stołowym. Na zawodach stawiło się 30 zawodniczek i 33 zawodników, którzy przeszli eliminacje poprzez gminę, powiat docierając aż do finału wojewódzkiego. I tym razem wysoki poziom umiejętności pozwolił uczniom z Chróścic na zajęcie wysokich pozycji. Izabela Matros zajęła 3. miejsce, natomiast Karolina Lisowska i Krzysztof Michno zajęli 6. miejsce.

Na co dzień Iza i Krzysztof trenują w klubie Victoria Chróścice, zaś Karolina pod okiem Marcina Kondzieli nauczyciela wychowania fizycznego PSP w Chróścicach.