Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami oraz atrakcjami organizowanymi w ramach Dni Amatorskich Ruchu Artystycznego.

5 czerwca 2018, godz. 18:00

Spotkanie autorskie z wieloletnią dziennikarką i redaktorką Radia Opole, pisarką, mieszkanką Łubnian – Teresą Zielińską (sala GBP/ŁOK, organizator – Łubniański Ośrodek Kultury)

6 czerwca 2018

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ

Start godz. 9:00: Łubniański Ośrodek Kultury – Studzionka Dąbrówka Łubniańska.

Ta niesamowita akcja społeczna rozpoczęła się w 2010 r. w Łodzi. Od 2014 r. jeździ z nami rowerami ponad 250 miejscowości. W 2016 r. liczba uczestników rajdu sięgnęła 12 tysięcy! To dla Was chcemy rozwijać tę ideę. Myślimy też o „zarażeniu” pozytywnym szaleństwem całego świata!

Organizator: GBP Łubniany, filia Luboszyce.
Współorganizator: GBP Murów

Impreza o charakterze interdyscyplinarnym.

8 czerwca 2018

Wyjazd do Koszęcina na koncert finałowy XXV Regionalnego Przeglądu Pieśni „Śląskie Śpiewanie” im. prof. Adolfa Dygacza w 2018 roku. Udział w nim biorą uczestnicy przeglądów regionalnych.

Rejon eliminacyjny w Łubnianach reprezentować będą soliści i zespoły wybrane przez jury.

9 czerwca 2018

NOC BIBLIOTEK

GBP filia Luboszyce

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna akcja w niekonwencjonalny sposób promująca czytanie i biblioteki jako najbardziej otwarte i dostępne instytucje kultury z ofertą dla osób w każdym wieku, z których zasobów warto korzystać. Biblioteki publiczne, szkolne i inne łączą siły i czekają na czytelników z mnóstwem atrakcji – niecodziennych spotkań z literaturą i jej gwiazdami. Będą śledztwa, romanse, czary i groza.  Liczymy na to, że po poznaniu bibliotek tej wyjątkowej Nocy, czytelnicy wrócą do nich również w dzień. I w kolejne dni.

9 czerwca 2018, godz. 10:00

ŁOK Łubniany

Od korzeni ku przyszłości

Wykłady oraz warsztaty improwizacji i aranżacji, warsztaty śpiewu tradycyjnego oparte na śląskich źródłach muzycznych skierowanych do dzieci, młodzieży, zespołów muzycznych oraz chórów i pasjonatów muzycznych.

17 czerwca 2018, godz. 10:00

Boisko LZS Brynica

Szlakiem Rud Żelaza”

Organizator: Stowarzyszenie Odnowy Wsi Brynica oraz sołtys i rada sołecka wsi Brynica
Partner: Łubniański Ośrodek Kultury.

Dni Amatorskiego Ruchu Artystycznego

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.