Drugi Urząd Skarbowy oraz Izba Administracji Skarbowej w Opolu zmieniają siedzibę i przenoszą się do „Centrum Usług Publicznych”, które mieści się przy ul. płk. Witolda Pileckiego 2.

Izba Administracji Skarbowej w Opolu działa pod nowym adresem od poniedziałku (5 grudnia 2022), z usług można korzystać w dni robocze od 7.30 do 15.30. Drugi Urząd Skarbowy zacznie przyjmować petentów w nowym miejscu od przyszłego tygodnia.

Urząd będzie przyjmował klientów:

  • w poniedziałki od godz. 8.00 do godz. 18.00,
  • od wtorku do piątku od godz. 8.00 do godz. 15.00.

Z urzędem klienci mogą kontaktować się pod dotychczasowymi numerami telefonów, które są dostępne na stronie internetowej Drugiego Urzędu Skarbowego w Opolu: https://www.opolskie.kas.gov.pl/drugi-urzad-skarbowy-w-opolu  w zakładce Kontakt/Dane teleadresowe.

Do nowej siedziby można dojechać z okolic Dworca PKP, komunikacją miejską z przystanku przy ul. 1 Maja – Dworzec Główny, następującymi liniami autobusowymi:

  • linia nr 10: kierunek Witosa – Wygonowa – Pętla,
  • linia nr 25: kierunek Pużaka – Pętla,
  • linia nr 15: kierunek Witosa – Wygonowa – Pętla.

Jadąc liniami 10 i 25 należy wysiąść na przystanku Ozimska-Plebiscytowa.
Jadąc linią 15 można wysiąść na przystanku Rataja-Dworzec Wschodni.

Samochodem można dojechać jadąc ul. Plebiscytową w kierunku Dworca „Opole Wschód”, za skrzyżowaniem ul. Plebiscytowej z ul. Ozimską, należy skręcić w prawo do budynku (w pobliżu stacji benzynowej BP) lub jadąc ul. Rejtana drogą równoległą do torów kolejowych, w kierunku ul. płk. Witolda Pileckiego.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie