Serdecznie dziękuję za tak liczny udział w wyborach samorządowych i głos na kandydatów do Sejmiku Województwa Opolskiego z listy KWW Mniejszość Niemiecka, w tym mojej osoby.
Już trzecią kadencję będę Państwa reprezentował w samorządzie naszego województwa. Postaram się nie zawieść okazanego mi zaufania.
Jednocześnie dziękuję redakcji „ Opowiecie.Info” za profesjonalne wsparcie w kampanii .
Z wyrazami szacunku !
Hubert Kołodziej



![Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA] Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4575-214x140.jpg)