50. przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Karłowicach przygotowało biesiadę dla swoich dziadków i babć. Frekwencja dopisała, sala Domu Kultury zapełniła się licznie przybyłymi gośćmi.

Po krótkim przywitaniu rodzin przez dyrektor Joannę Zulewską, rozpoczęły się występy artystyczne. Dzieci na początku przedstawiły jasełka, w których nie mogło zabraknąć kolęd oraz piosenek świątecznych, a następnie przyszedł czas na wierszyki oraz piosenki związane ściśle z Dniem Babci i Dziadka. Przygotowania do wydarzenia trwały około dwa tygodnie, nad ich przebiegiem czuwały opiekunki grup wraz z Panią Dyrektor na czele.

Z okazji święta przedszkolaki przygotowały dla seniorów własnoręcznie robione prezenty – laurki dedykowane babciom i dziadkom oraz gipsowe serca ozdobione brokatem. Nie mogło zabraknąć poczęstunku, dziadkowie raczyli się kawą i ciastem przygotowanym przez Radę Rodziców.

Przedszkolakom z grup Tygryski i Kangurki, gratulujemy świetnego występu, dyrekcji, rodzicom jak i pracownikom przedszkola zaangażowania oraz przygotowania wspaniałej biesiady.

Poniżej przedstawiamy fotogalerię wydarzenia.

Fot. Kinga Tokarz

 

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.