Po raz kolejny w Popielowie odbył się weekendowy festyn sportowy. W sobotę było aktywnie, zaś w niedzielę królowała rozrywka. 

Festyn sportowy w Popielowie od lat odbywa się w ostatni weekend lipca. W sobotę odbył się pokazowy mecz oldbojów oraz bawiono się w klimatach disco. Niedzielna część dwudniowej imprezy upłynęła pod znakiem rodziny.

Dzieci bawiły się pod okiem animatora Damiana Gorazdowskiego z Joe-dam tour. Pociechy tańczyły, śpiewały i rywalizowały w licznych konkurencjach. Każdy mógł spróbować swojego szczęścia podczas losowania nagród. 

Podczas festynu wystąpiły Mistrzynie Polski z grupy Euforia. Dziewczyny zaprezentowały trzy układy choreograficzne. Grupa miała swoje stoisko z ciastem, z którego dochód przeznaczony będzie na potrzeby zespołu.

Sześciu ochotników, pod opieką strażaków z OSP Popielów, wzięło udział w pokazie ratownictwa (rozcinanie samochodu podczas wypadku). Druhowie dla najmłodszych festynowiczów przygotowali kąpiel w pianie gaśniczej i kurtynę wodną.

Drwale z Czech zaprezentowali swoje umiejętności rzeźbiarskie. Wykonali oni z drzewa niesamowite figury żurawia czy też sowy, które później zostały zlicytowane. Pokaz widowiskowych zdolności na motorze dał Sebastian Ratuszny z Chróścic.

Festyn sportowy został zorganizowany przez zarząd LKS Popielów przy wsparciu licznych sponsorów.

Fot. Marcin Luszczyk

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie