W Centrum Kultury w Popielowie wszystko zaczęło grać. Odbyło się tam spotkanie organizacyjne dotyczące działalności nowej sekcji instrumentalnej. Chętni nauczą się gry na instrumentach. 

„Wszystko gra” to nowa oferta popielowskiego Centrum Kultury. Placówka wyszła z inicjatywą rozpoczęcia zajęć muzycznych. Proponowana oferta indywidualnych nauki gry na instrumentach jest naprawdę duża, o czym przekonali się uczestnicy spotkania organizacyjnego.

Piątkowym wieczorem sala Centrum rozbrzmiała melodiami dźwięków wydobywających się z kilku instrumentów. Swoje zdolności zaprezentowała część z instruktorów, którzy od marca poprowadzą warsztaty muzyczne. Wysłuchały ich przede wszystkim dzieci oraz ich rodzice, którzy byli zainteresowani rozpoczęciem przygody z instrumentem.

Muzycznymi talentami w gminie Popielów pokierują:

  • Józef Prodlik – saksofon, tenor, puzon
  • Rafał Czok – trąbka
  • Iwona Konieczny – skrzypce, fortepian
  • Kamil Konieczny – fortepian, gitara
  • Rafał Wiench – akordeon klawiszowy i guzikowy
  • Waldemar Porada – gitara
  • Dorota Porada – keyboard, fortepian

Zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu w wymiarze 30 minut (130 zł miesięcznie) lub 40 minut (150 zł miesięcznie). Przewidziana jest zniżka dla drugiego i każdego kolejnego dziecka z rodziny; 70 zł miesięcznie za 30 minut tygodniowo i 80 zł miesięcznie za 40 minut tygodniowo.

Termin i miejsce warsztatów uczestnik zajęć ustala indywidualnie z instruktorem. Będą się one odbywały w zależności od potrzeb w różnych świetlicach na terenie gminy. Do nauki jest zaproszony każdy mieszkaniec, począwszy od dzieci, a skończywszy na seniorach. Zapisy odbywają się pod numerem telefonu 77 469 21 93 lub w biurze Centrum Kultury w Popielowie.

Fot. Marcin Luszczyk

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Jeden komentarz

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie