Odra Opole we współpracy z Solaris Center przygotowała małe wydarzenie z okazji Halloween. W poniedziałek (31 października) od godz. 10.00 do 12.00 można było spotkać zawodników Odry i wziąć udział w wyzwaniach z nagrodami.

Czterech zawodników opolskiej Odry – Jakub Szrek, Artur Haluch, Tomas Mikinic oraz Jiri Piroch – wyruszyło dziś rozdać zaproszenia na najbliższy mecz Odry Opole z Górnikiem Łęczna. To odbędzie się przy Oleskiej 51 już w najbliższą sobotę – 4 listopada o godz. 17.30.

Każdy chętny, by wygrać voucher, musiał wykonać małe zadanie przygotowane przez piłkarzy. Jedni wykonywali sztuczki piłkarskie, inni za zadanie mieli ograć w pojedynku opolską defensywę, czyli Artura Halucha czy Jirkę Pirocha. Niektórzy natomiast wprawiali się w panowaniu nad piłką, odbijając ją samodzielnie, bądź wspólnie z zawodnikami.

Była to też okazja do wspólnych zdjęć i rozmowy. Ponadto z okazji Halloween każdy ze zwycięzców otrzymał nieco słodkości od klubowej maskotki – Wikinga.

„Bilecik albo psikus” to kolejna akcja promocyjna drużyny z Oleskiej 51. Wcześniej jej piłkarze rozdawali bilety w autobusach MZK. Te działania mają zapewnić i zapewniają większe wsparcie na trybunach podczas domowych spotkań Odry. Wsparcie to jest potrzebne na najbliższym meczu bardziej niż kiedykolwiek. Pojedynek z Górnikiem Łęczna zapowiada się jako hit rundy jesiennej Fortuna 1. Ligi, bowiem opolanie zawalczą o utrzymanie pozycji lidera i kolejne 3 punkty.

fot. Robert Malcharczyk

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze