IV liga. Cztery remisy i niespodziewana porażka Nysy [PODSUMOWANIE 24. KOLEJKI]

© Tomasz Chabior

Nietypowy weekend mają za sobą 4-ligowcy. W 24. kolejce padły aż cztery remisy, w tym trzy bezbramkowe. Druzgocącą porażkę odnieśli nysanie, którzy przegrali z ostatnim w tabeli Krasiejowem 1:2.

Bezbramkowymi remisami zakończyły się mecze Starowic Dolnych z Gogolinem, Gronowic ze Skalnikiem Gracze oraz Olesna ze Startem Namysłów. Punktami podzielili się także Małapanew Ozimek i Piast Strzelce Opolskie – obie drużyny zdobyły po jednym golu.

Aż sześć bramek padło w Głuszynie, gdzie prowadzący w tabeli Agroplon wygrał z Chemikiem Kędzierzyn-Koźle 5:1. Tylko jednego gola mniej zobaczyli kibice na stadionie Po-Ra-Wii Większyce, które gospodarze pokonali 3:2 Spartę Paczków. W tym samym czasie Krapkowice wygrały u siebie przeciwko Unii Kolonowskie 3:1.

W 24. kolejce pauzowała Swornica Czarnowąsy, której rywal – LZS Kup – w połowie marca wycofał się z seniorskich rozgrywek. Podopieczni Wojciecha Ścisły zgarnęli 3 punkty dzięki walkowerowi.

Wyniki 24. kolejki IV ligi (21 kwietnia 2018):

Starowice Dolne – MKS Gogolin 0:0
LZS Gronowice – Skalnik Gracze 0:0
OKS Olesno – Start Namysłów 0:0
Małapanew Ozimek – Piast Strzelce Opolskie 1:1
Agroplon Głuszyna – Chemik Kędzierzyn-Koźle 5:1
KS Krasiejów – Polonia Nysa 2:1
Po-Ra-Wie Większyce – Sparta Paczków 3:2
KS Krapkowice – Unia Kolonowskie 3:1
Swornica Czarnowąsy – LZS Kup (DRUŻYNA WYCOFANA, WALKOWER 3:0)

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.