IV liga. W sobotę przedostatnia, 16. kolejka [ZAPOWIEDŹ]

© Tomasz Chabior

Dwie ostatnie kolejki IV ligi przed nami. W sobotę czeka nas kolejna dawka wyrównanych meczów na wysokim poziomie oraz tych nieco mniej ciekawych, w któryche łatwiej wskazać faworyta. Co czeka nas w 16. kolejce IV ligi?

Barwnie zapowiada się spotkanie Starowic Dolnych z Po-Ra-Wiem Większyce. Obie ekipy prezentują wysoki poziom i choć Starowice okupują środek tabeli, a Większyce zajmują 3. miejsce – kibice najprawdopodobniej zobaczą nasycone walką widowisko.

W tym samym czasie lider z Głuszyny pojedzie do Olesna. Znakomite widowisko szykuje się natomiast w Strzelcach Opolskich, gdzie miejscowy Piast stawi czoła Chemikowi Kędzierzyn-Koźle.

Postawić się Polonii Nysa spróbują namysłowianie. Odstawać od rywali nie będą chcieli również piłkarze Swornicy Czarnowąsy, którzy podejmą niebezpieczny KS Krapkowice. Z trudną Małąpanwią Ozimek na swoim stadionie spotka się SBB Energy Kup.

Potencjalnego faworyta trudno wskazać w meczach Gogolina z Unią Kolonowskie oraz Gronowic z Krasiejowem. Różnie może być także w Graczach, gdzie Skalnik podejmie paczkowską Spartę.

16. kolejka IV ligi, 11 listopada 2017, godz. 13:00:

SBB Energy Kup–Małapanew Ozimek
OKS Olesno–Agroplon Głuszyna
LZS Gronowice–KS Krasiejów
LZS Starowice Dolne–Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy–KS Krapkowice
MKS Gogolin–Unia Kolonowskie
Skalnik Gracze–Sparta Paczków
Start Namysłów–Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie–Chemik Kędzierzyn-Koźle

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.