W imieniu Organizatorów zapraszamy na spotkanie z Magdą Żelazkowską,  dziennikarką, pisarką i podróżniczką. Spotkanie odbędzie się już dziś (15 września) o godz. 17.00 w ogrodzie WBP w Opolu. 

Magda Żelazowska – dziennikarka, pisarka, podróżniczka. Entuzjastka świata i ludzi. Kolekcjonerka wspomnień, ciekawych historii i drobnych życiowych przyjemności, które lubi opisywać. W jej torebce może brakować kluczy, ale nigdy czegoś do pisania.

Jest autorką książek takich jak: „Zachłanni”, „Hotel Bankrut”, „Rzuć to i jedź, czyli Polki na krańcach świata”, “Americana. To co najlepsze w USA” (wyd. LUNA) oraz “Nowy Jork. Opowieści o mieście” (wyd. LUNA).

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Zientarska i będzie ono tłumaczone na język migowy. Jeśli ktoś nie może dotrzeć do WBP to transmisję będzie mógł zobaczyć na profilu Facebook Biblioteki Obcojęzycznej WBP:
facebook.com/ObcojezycznaOpole
Pani Magdalena Żelazowska zaprasza na spotkanie:
https://www.facebook.com/ObcojezycznaOpole/videos/143287665515637/

Podczas spotkanie będzie możliwość zakupu książek autorstwa Magdaleny Żelazowskiej.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Dofinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

* Informujemy, że spotkania organizowane przez WBP w Opolu są rejestrowane oraz fotografowane. Materiały służą realizacji celów statutowych i promocyjnych, w tym publikowaniu na stronie www, w social mediach i wydawnictwach WBP w Opolu.

Już dziś spotkanie z Magdą Żelazkowską w WBP Opole

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.