Moc atrakcji i zabawy czeka na majówce strażackiej w Kup, która odbędzie się w sobotę 4 maja od godz. 15:00. Jednostka OSP będzie świętować swoje 135-lecie.

W programie gry, zabawy, konkursy prowadzone przez animatora i dmuchańce dla dzieci, jak również bogato wyposażona strefa gastronomiczna: frytki, grill, napoje, ciasta, gofry, lody czy wata cukrowa.

Majówka rozpocznie się od godz. 15:00. Niedługo potem odbędą się pokazy strażackie i pokazy pierwszej pomocy. Na godz. 17:00 zaplanowano mszę św. w intencji strażaków w kościele pw. św. Jerzego w Kup, a zaraz potem przemarsz z kościoła do remizy strażackiej w akompaniamencie orkiestry dętej.

Oficjalne otwarcie majówki, wraz  z wystąpieniem zaproszonych gości i odsłonięciem pomnika z okazji 135-lecia jednostki OSP Kup, odbędzie się o godz. 19:30. Wieczorem zaś, o godz. 20:00, czeka zabawa taneczna.

Będzie się działo! 

Portal informacyjny i miesięcznik Opowiecie.info objął to wydarzenia patronatem medialnym.

Już niedługo odbędzie się 135-lecie jednostki OSP Kup

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.