Dziś (23 października) około godz. 11.40 a ulicy Nysy Łużyckiej w Opolu doszło do zdarzenia drogowego. Kierowca osobowej toyoty wjechał w barierki na estakadzie nad rondem.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący osobową toyotą stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w barierki. Mężczyzna podróżował sam, na szczęście w wyniku zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Policja ustala okoliczności zdarzenia.
Fot. Mario










![Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA] Deszcz? Opolanie po raz kolejny zdali festiwalowy egzamin – cz. 4 [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4575-214x140.jpg)