W piątek (6 października) w krapkowickiej galerii „Studnia” odbędzie się kolejna wystawa. Tym razem będzie ona dotyczyć malarstwa. Wernisaż rozpocznie się o godz. 17.00.

Autorem wystawy jest Czesława Szlęzak z sekcji plastycznej „Akwarele” w Opolu.

Na zbliżającej się wystawie będziemy mieli okazję podziwiać wiele różnorodnych prac artystycznych. Większość twórców skupia się na określonych tematach, a ja postanowiłam pokazać pełną paletę różnorodności w swoich dziełach. Moje prace przyjmują różne formy wyrazu artystycznego, wykorzystując techniki, takie jak akryl, akwarela, a nawet malowanie wełną. Na piątkowym wernisażu będzie można zobaczyć obrazy wykonane na płótnie, dykcie i wielu innych podłożach. To wyjątkowa okazja do eksploracji różnych tematów i form artystycznych – podkreśla Czesława Szlęzak, autorka wystawy-Uważam, że na wernisażach, wystawach warto prezentować prace, które nie są jednostronne tematycznie. Wystawy z różnorodnymi dziełami pozwalają widzom odkrywać co chwilę coś nowego, co przyciąga ich uwagę-dodaje artystka.

O oprawę muzyczną podczas wydarzenia zadba Jolanta Zelent i Stanley.

Więcej na ten temat będzie można się dowiedzieć w galerii „Studnia” w Krapkowicach, przy ul. Mlyńskiej 3, obok Hotelu Zamkowy Młyn. Wystawę będzie dostępna do 31 października.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Twórców i Artystów Pasja

Portal Opowiecie.info objął to wydarzenie patronatem medialnym.

Kolejny wernisaż w galerii „Studnia” w Krapkowicach już w ten piątek

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Pedagogiki na Uniwersytecie Opolskim, pasjonująca się muzyką i motoryzacją, a ponadto to uwielbiająca podróżować. Zawsze uśmiechnięta, wierząca, że "To co nas nie zabije, uczyni nas silniejszymi".