Zapraszamy na koncert pamięci „W duchu i przyjaźni” poświęcony ks. Krzysztofowi Grzywoczowi. To niezwykłe wydarzenie będzie miało miejsce w środę 29 listopada 2017 roku w auli seminaryjnej w Opolu (ul. Drzymały 1). Początek koncertu o godz. 19.00, natomiast o godz. 17.00 w kościele seminaryjnym zostanie odprawiona Eucharystia w intencji ks. Krzysztofa.

Podczas koncertu ulubione utwory ks. Krzysztofa zaśpiewają m. in.: Kasia Wilk, Mateusz Ziółko, Joanna Smajdor, Krzysztof Kiljański. Natomiast fragmenty konferencji ks. Grzywocza przeczyta Radosław Pazura.

Bilety w cenie 80, 70, 60 zł do nabycia w kurii diecezjalnej, na Wydziale Teologicznym w Opolu (ul. Drzymały 1) oraz w kancelarii parafii katedralnej.

Szczegółowe informacje: tel. 664 477 422.

Ks. Krzysztof Grzywocz to kapłan diecezji opolskiej, alpinista, taternik, teolog, egzorcysta, wykładowca teologii duchowości, kierownik duchowy. 7 sierpnia 2017 r. zaginął w Alpach Lepontyńskich w okolicy szczytu Bortelhorn, na granicy między Szwajcarią a Włochami. 23 sierpnia 2017 r. zakończono oficjalne poszukiwania i ks. Krzysztof został uznany za zaginionego.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze