Uroczystość Bożego Ciała jest dobrą okazją do publicznego wyrażenia wiary w obecność Pana Jezusa w Eucharystii. Przed południem uroczyste procesje ulicami wsi i miast: małe dziewczynki sypiące kwiaty przed Panem Jezusem, dziewczyny i młodzi chłopcy, rodzice i dziadkowie, baldachim, sztandary i chorągwie, figury i feretrony.

Wszyscy i wszystko ze względu na Pana Jezusa. Aby zobaczył nas, aby zobaczył miejsca, w których mieszkamy i pracujemy, aby nas pobłogosławił! A wieczorem po raz kolejny w Opolu!

W wieczór uroczystości Bożego Ciała, 31 maja, na placu przy kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Opolu po raz ósmy odbędzie się Koncert Uwielbienia. Rozpoczęcie spotkania o godz. 19:00 i będzie zakończone Apelem Jasnogórskim.

Więcej informacji: www.koncertuwielbienia.pl

Koncert Uwielbienia

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.