Ostatnie dwa tygodnie starego roku, były wyjątkowo spokojne na terenie działania Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim. W tym czasie policjanci zanotowali tylko cztery zdarzenia.

Kradzież w Dobrzeniu Wielkim”
W dniu 16 grudnia w Dobrzeniu Wielkim przy ul. Namysłowskiej miała miejsce kradzież w sklepie spożywczym. Kobiety narodowości romskiej wykorzystując nieuwagę właściciela dokonały kradzieży artykułów spożywczych na łączną kwotę 920 złotych.

„W Brzeziu znikło paliwo”
W okresie od 20 do 21 grudnia, w Brzeziu doszło do kradzieży paliwa. Nieznany sprawca po uprzednim zerwaniu zabezpieczeń z korków wlewu paliwa, dokonał kradzieży oleju napędowego z baków samochodów w ilości 220 litrów. Powodując tym samym straty w wysokości 1034 złotych.

„Kradzież w Czarnowąsach”
W dniu 16 grudnia, (zdarzenie zostało zgłoszone dopiero 30 grudnia) doszło do kradzieży w Czarnowąsach. W sklepie "Dino", nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę personelu z regałów znajdujących się w ogólnodostępnej części sprzedażowej sklepu, dokonał kradzieży produktów spożywczych. Straty spowodowane kradzieżą wyniosły blisko 800 złotych.

„Zniszczenie mienia w Chróścicach”
W dniu 30 grudnia w Chróścicach doszło do zniszczenia mienia. Nieznany sprawca w godzinach wieczornych rzucił kamieniem w okno, dokonując wybicia podwójnej szyby. Starty poniesione przez właściciela to 500 złotych.

W okresie od 21 do 27 grudnia policjanci Komisariatu Policji w Dobrzeniu Wielkim, odnotowali kilka wykroczeń: Zakłócenie ładu i porządku, dwie kradzieże (do kwoty 460 złotych), oraz jeden wybryk nieobyczajny. Zatrzymano też dwóch nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Informacji udzielił komendant KP w Dobrzeniu Wielkim, Bogusław Walkowicz.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie