16 marca (piątek) między godziną 15:00 a 17:00 w siedzibie Stowarzyszenia-Ozimek (ul. Wyzwolenia 37) odbędzie się nabór dzieci do zespołu wokalno-tanecznego w wieku od 6 do 15 lat. 

Zapraszamy wszystkie chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w projekcie „Ludowo na nowo – te opolskie dzieci!”. Poszukiwani chętni do zespołu wokalno-tanecznego, muzycy, a także zdolni soliści. Instruktorzy sprawdzą słuch, poczucie rytmu oraz muzykalność kandydatów. Uzdolnione w tym zakresie dzieci zostaną zaproszone przez instruktorów do udziału w zajęciach. Mile widziane będą również dzieci już muzykujące, które byłyby chętne akompaniować. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Nabór jest otwarty dla całego województwa. Wyłonieni zostaną najlepsi z najlepszych. Liczba miejsc jest ograniczona do 35 osób. Na przesłuchania należy wziąć ze sobą podpisaną zgodę na publikację wizerunku. Poniżej piosenki do wyboru.

„Kukułeczka”
„Miała baba koguta”
„Czerwone jabłuszko”
„Karolinka”
„Szła dzieweczka”
„Welewetka”
„Kukułeczka kuka”
„W zielonym gaju”
„Zachodzi słoneczko”
„Czerwone Jagody”
„Hej szalała szalała”
„Hej bystra woda”
„Wiła wianki”

Projekt jest finansowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020, działającego na obszarze gmin: Chrząstowice, Dobrodzień, Kolonowskie, Ozimek, Turawa, Zawadzkie, Zębowice. Ogłasza się nabór wniosków o powierzenie grantów w ramach poddziałania 19.2 – Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Informuje prezes Stowarzyszenia na rzecz promocji talentów „Akces”, Mariusz Bieniecki.

Fot. ozimek.pl/static/img/k01/ZZP_M/ogloszenia/ogloszenia_2018/OPP2018/AKCES18/1.jpg

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie