To już 18. edycja Międzynarodowych Targów Turystyki na opolskim Rynku. W ostatni weekend maja czeka na Was wiele atrakcji oraz możliwość poznania oferty turystycznej wystawców z kraju i zagranicy.

Spotkania z podróżnikami, degustacje, warsztaty, pokazy rzemiosła, występy na scenie. Atrakcje będą czekać na wszystkich spragnionych wakacji i podróży, zarówno tych bliskich, jak i egzotycznych. Wstęp na 18. Międzynarodowe Targi Turystyki jest bezpłatny, a organizatorem jest Agencja Reklamowa Profil.

Program 18. Międzynarodowych Targów Turystyki w Opolu:

25 maja (piątek)

Start o godz. 11:00, zakończenie o 18:00.
Podczas tego dnia m.in.: prezentacja wystawców, konkursy z nagrodami, występ Zespołu Sygnalistów Myśliwskich „Waltornia”, prezentacja i konkurs poprowadzony przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, występ: półfinalisty The Voice of Poland – Jędrzej Skiba, Mariusz Stachowiak „Fotografia w podróży”, Zespół Taneczny „Pech” czy Mażoretki „Perły”.

26 maja (sobota)

Start o godz. 10:00, zakończenie o 18:00.
Podczas tego dnia m.in.: prezentacja wystawców, konkursy z nagrodami, wystąpienie Iwony i Daniela Gogulskich: „Czy podróże kształcą?”, Szkoła Tańca Fokus, prezentacja i konkurs poprowadzony przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, szkoła Tańca Sparta, Klub Przyjaciół Aikido, Polly Art Academy, Mażoretki z Gogolina, ćwiczenia w przestrzeni miejskiej – pokaz „Warriors of Workout” czy Royal Dance Studio.

27 maja (niedziela)

Start o godz. 10:00, zakończenie o 16:00.
Podczas tego dnia m.in.: prezentacja wystawców, wystąpienie grupy tanecznej „Crazy Girls”, konkursy z nagrodami, Royal Dance Studio, Karate Champion, Akademia Tańca Ramada, wręczenie nagród wystawcom, wspomnienia z Indii – Instytut ZEN – Joga, Zespół Taneczny „Pech” czy Akademia Tańca Ramada.

Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu.

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie