W miejscowości Rybna w gminie Popielów mieszkańcy świętowali Dzień Kobiet i Mężczyzn. To doskonała okazja, by spotkać się i spędzić wspólnie czas, w dobrej atmosferze i przy poczęstunku.

W piątek (8 marca) obchodziliśmy Dzień Kobiet, a w niedzielę (10 marca) – Dzień Mężczyzn. W Rybnej postanowiono połączyć te dwa święta i stworzyć okazję do wspólnego celebrowania i zabawy. W świetlicy wiejskiej mieszkańcy spotkali się przy stole wypełnionym różnorodnymi przysmakami.

– Taka impreza jest w naszym sołectwie organizowana cyklicznie, ale w tym roku po raz pierwszy zaprosiliśmy i kobiety, i mężczyzn. Chcemy, aby mieszkańcy mogli się jednoczyć i żebyśmy mieli możliwość spotkania się w większym gronie – mówiła Sylwia Galwas-Dąbrowska, sołtyska miejscowości Rybna. Teraz świat tak pędzi, ludzie mają mało czasu, dlatego stwierdziliśmy, że w tym roku zrobimy taką wspólną imprezę. Do tego mamy kawę, herbatę, ciasto i drobne przekąski. Widzę, że mieszkańcy dopisali i atmosfera jest udana, więc super.

@opowiecie.info W miejscowości Rybna w gminie Popielów mieszkańcy świętowali Dzień Kobiet i Mężczyzn. 🎉 #kobieta #kobiety #mężczyzna #dzienkobiet #dzienmezczyzny #zabawa #rozrywka #gminapopielow ♬ Hope. City pop.(1145157) – table_1

Wchodząc do sali, uwagę przykuwała ściana z napisem: Dzień Kobiet i Mężczyzn, która została wykonana specjalnie na sobotni wieczór. Barwy srebra, czerwieni i czerni stworzyły połączenie elegancji i rozrywki. Ponadto każdy z uczestników imprezy otrzymał mały upominek.

– Jestem tutaj już po raz kolejny i zawsze bardzo mi się podoba. Jest to naprawdę świetna inicjatywa – przyznała Beata Makowska, uczestniczka. – Mamy okazję  by razem posiedzieć, pożartować i porozmawiać, tym bardziej, że jest nas dzisiaj całkiem sporo. Na co dzień nie widujemy się w takim gronie, a tak to możemy się zintegrować i miło spędzić czas.

Wydarzenie zostało zorganizowane przez radę sołecką Rybnej i KGW Stylove z Rybnej.

fot. Milena Skóra

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Studentka Public Relations na Uniwersytecie Opolskim. Interesuje się muzyką, chętnie czyta książki rozwojowe. Wolny czas spędza również na macie, ćwicząc jogę.