W miniony piątek w Gminie Murów odbyły się gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W eliminacjach udział wzięło pięcioro reprezentantów PG w Zagwiździu i po trzech reprezentantów ze Szkół Podstawowych z Murowa i Starych Budkowic.

Wyżej wymieniony turniej ma na celu popularyzowanie wśród młodzieży przepisów, jak i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

W kategorii szkół podstawowych wygrali:

  1. Wiktoria Janas  PSP Stare Budkowice
  2. Sebastian Wypych   PSP Stare Budkowice
  3. Natalia Gontarz   PSP Murów

W kategorii szkół gimnazjalnych wygrali:

  1. Wiktoria Kiczma   PG Zagwiździe
  2. Karolina Kobylańska   PG Zagwiździe
  3. Dawid Grega   PG Zagwiździe

Wygranym i pozostałym uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu wiedzy.

Źródło informacji: www.facebook.com/mlodziratownicy.pg.zagwizdzie

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Autorzy, którzy chcą, aby ich artykuły, napisane na łamach "Grupy Lokalnej Balaton" w latach 2013-2016, widniały na portalu informacyjnym Opowiecie.info proszeni są o przesłanie tytułu artykułu oraz zawartych w nim zdjęć na adres: news@opowiecie.info