Nie możesz odpalić samochodu? Na pomoc przyjdą strażnicy miejscy z Opola, zupełnie za darmo.
W sytuacji gdy nasz samochód odmawia posłuszeństwa i nie możemy uruchomić silnika przez np. problem z akumulatora możemy zwrócić się po pomoc do opolskich strażników miejskich. W ubiegły weekend Straż Miejska w Opolu rozpoczęła akcję pomocy kierowcom.
W sytuacji gdy samochód nie chce odpalić wystarczy zadzwonić pod nr 986 i poprosić o pomoc. Strażnicy miejscy przyjadą na miejsce z kablami i pomogą uruchomić pojazd – całkowicie za darmo.


![Drugi dzień święta książki. Opole znów przyciągnęło tłumy czytelników – cz. III – [ZDJĘCIA] Drugi dzień święta książki. Opole znów przyciągnęło tłumy czytelników – cz. III – [ZDJĘCIA]](https://opowiecie.info/wp-content/uploads/2026/06/DSCN4334-214x140.jpg)
