Odra Opole – GKS Tychy 2:1 [GALERIA]

© Tomasz Chabior

Udaną inaugurację sezonu ma za sobą Odra Opole, która pokonała u siebie GKS Tychy 2:1. Zwycięska bramka padła w doliczonym czasie gry. Prezentujemy Państwu galerię z sobotniego meczu.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gości i to oni schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką. Jedyną przed przerwą bramkę w 27. minucie zdobył Kamil Zapolnik, który dobił zbyt blisko sparowaną przed Michała Szromnika piłkę.

Na drugą część meczu Odra wyszła odmieniona. Od tamtej pory główną rolę odgrywali młodzieżowcy i rezerwowi opolskiego pierwszoligowca. Stratę już w 50. minucie nadrobił młodzieżowiec Mateusz Czyżycki, który pokonał Konrada Jałochę strzałem z woleja.

Decydująca o zwycięstwie Odry bramka padła w doliczonym czasie gry. Trafił ją zmiennik Czyżyckiego – Hiszpan Ivan Martin, któremu dośrodkował inny rezerwowy – Sebastian Bonecki, który w 81. minucie zmienił Jakuba Modera.