Kilkunastosekundowe filmiki z wydarzeń, okraszone muzyką i krótkimi opisami, możecie już oglądać na naszym profilu na TikToku. Znajdziecie nas tam pod nazwą opowiecie.info.

Nasz zamysł jest prosty: oprócz publikowania materiałów na portalu opowiecie.info i w miesięczniku o tej samej nazwie, będziemy również montować króciutkie filmiki pokazujące, co dzieje się w regionie – od wydarzeń kulturalnych, przez rozrywkowe, aż po sportowe. Nasi dziennikarze nie będą więc ograniczać się do tekstów i galerii, ale będą też prezentować filmowe migawki na TikToku.

Jak dotąd na naszym profilu zagościły filmiki przedstawiające między innymi: warsztaty chemiczne z Lab of Life, 20-lecie grupy cyrkowej Cudaki, wodzenie niedźwiedzia w Brynicy, babski comber w Kup, walentynkowy wieczór muzyczno-liryczny w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrzeniu Wielkim, bal przebierańców dla dzieci w Dobrzeniu Małym i mecz ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Masz konto na TikToku? Zaobserwuj profil opowiecie.info

@opowiecie.info

…lub załóż konto i śledź nasze poczynania!

Od kilku lat znaleźć nas możecie również na Facebooku i Instagramie. Na Facebooku na bieżąco udostępniamy teksty, które ukazują się na portalu internetowym opowiecie.info. Na Instagramie natomiast aktualności znajdziecie w sekcji stories, czyli inaczej w relacjach. Publikujemy tam również niewielkie galerie, jednak stanowią one ułamek tego, co czeka na Was w serwisie internetowym: www.opowiecie.info.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Portal informacyjny (@opowiecie.info)

Opowiecie.info na Facebooku: Opowiecie.info

Opowiecie.info na Instagramie: opowiecie.info

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

W dziennikarstwie od 9 lat, w fotografii o rok krócej. Miłośnik narciarstwa, karate i siatkówki, spośród których nie uprawia tylko trzeciej z dyscyplin. Przez całe życie poświęca się sportowi, choć w Opowiecie.info zajmuje się też innymi tematami. W wolnym czasie fotografuje krajobrazy, szczególnie podczas podróży, które tak bardzo kocha.