Sklep z pokarmem oraz akcesoriami dla ptaków oraz gryzoni otwarto w Popielowie. Sprzedaż internetowa działa już od 1 września.

Jak mówi właścicielka Anna Szafrańska – sklep jest małą, rodzinną firmą. Na pierwszych klientów czekało ciasto oraz rozgrzewające napoje. Spośród zainteresowanych rozlosowana zostanie paczka z niespodzianką.

Sklep opiera się na sprzedaży internetowej, która ruszyła z początkiem września. Jednak produkty dostępne są również w budynku przy ul. Brzeskiej 34 w Popielowie. Od poniedziałku do piątku czynne będzie w godzinach 16:00-19:00. A w soboty od 9:00 do 14:30.

W ofercie znaleźć można karmy dla m.in. kanarków, papug, pawi, ptaków dzikich, a także dla drobiu domowego, gołębi czy gryzoni. Nie zabrakło akcesoriów potrzebnych do utrzymania hodowli.

Właścicielka wraz z mężem prowadzą własną hodowlę kanarków, więc chętnie przy filiżance kawy powymieniają się radami. Szafrańscy posiadają własną pasiekę. Z pozyskanych produktów pszczelich wytwarzają propolis czy pyłek kwiatowy, który również dostępny jest w sprzedaży.

Otwarcie sklepu „Ziarnojad” Otwarcie sklepu „Ziarnojad”Fot.: Marcin Luszczyk

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Zawsze Pewnie, Zawsze Konkretnie