Już od 2 listopada, w każdy poniedziałek sala obsługi klientów w opolskim oddziale ZUS będzie czynna jak w każdy inny dzień roboczy czyli od godziny 8.00 do 15.00.

Dotychczas sala obsługi klientów opolskiego ZUS w każdy poniedziałek była czynna aż do godziny 18:00. Jednak w związku z obecną sytuacją epidemiczną, do odwołania rezygnujemy z wydłużonej obsługi klientów w poniedziałki i skracamy dostępność bezpośrednich konsultacji o trzy godziny. W poniedziałki sprawę załatwimy osobiście do godziny 15:00 – mówi Sebastian Szczurek, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa opolskiego.

Zmiana godzin w dostępności sali obsługi zusowskich placówek dotyczy nie tylko oddziału ZUS w Opolu ale wszystkich jednostek ZUS na terenie województwa opolskiego oraz oddziałów, inspektoratów, biur terenowych w całym kraju.

ZUS zachęca do korzystania z internetowego kanału komunikowania za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz w kontaktu telefonicznego. Do dyspozycji jest ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00.

Natomiast pod numerem tel. 22 11 22 111 do dyspozycji jest specjalna infolinia do obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym.

W poniedziałki do 15.00, opolski ZUS zmienia zasady obsługi klientów

Udostępnij:
Wspieraj wolne media

Skomentuj

O Autorze

Sekretarka, grafik, menadżer - w portalu Grupa Lokalna Balaton, a obecnie Opowiecie.info od 2016 roku. Prywatnie absolwentka kierunku Ekonomia na Politechnice Opolskiej. Wyznaje w życiu zasadę "Nic nie dzieje się przypadkiem". Zawsze uśmiechnięta optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, zarówno w pracy jak i życiu codziennym.